Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

Karinthy Frigyes Gimnáziumba van esélyem 159 ponttal?

Figyelt kérdés

Sajnos az angol kéttanról tuti lecsúszok, de az emelt angolt nem tudom... (a németet nem jelöltem meg)


Elrontottam, matek 14, magyar 20 pont lett. Az írásbelim 76, hozott pontok 49.


Nagyon aggódom, mert nekem ez az álomsuli!



#angol #angol kéttannyelvű #karinthy frigyes gimnázium szóbeli
2019. febr. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem emelt angolra, ha nem is leszel benne az ideiglenesen az osztálylétszámban, de fel fognak venni.
2019. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Karinthy Gimi jó sulinak számít? Valaki tudja ma Magyarországon európai viszonylatban hol állnak az iskolák? Kiknek van esélye elhelyezkedni és melyik államvizsgát fogadják el a csatlakozás óta? Vagy az európai uniós nyelvtudással, hová lehet jelentkezni a magyar gyerekeknek, ha idegen órszágból őrizték a nyelvet, de esetleg az anyanyelvi tanár nem tudta úgy elmélyíteni az anyagot, ahogy egy magyar iskolában az követelmény, hogyan lehet azt a szintet magasabb szintre emelni, ami az idegen nyelv miatt a tartalmi hiányosságokra mutat? Tud valaki egy ilyen hosszabb elemzéssel szolgálni? Melyek a sikimikis iskolák ma Magyarorsuágon, ahonann biztosan nem jön ki fölöslegesen az ember diplomával? A nyelvtudás az természetesen oké
2019. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahova nagy kegy járni na
2019. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm!


Második... Köszi a hasznos információt.

2019. márc. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!