Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a XIV...

Szerintetek felvesznek a XIV kerületi Teleki Blanka Gimnázium matematika nyek szakára? Számításaim szerint minimálisan 150 pontom van, most a szóbelik után. Nagyon várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 20:04
1 2
 1/18 timiandi ***** válasza:

Syaa.

Én egy mostani NYEK-es vagyok matek-törin. Őszintén szólva nem tudom, mert ugye idén minden megváltozott és most valószínűleg azok a diákok akik tavaly matek-fizikára vagy matek-törire tudtak jelentkezni idén már csak 1 fajta ilyen szakosítás van 17 fővel. Szerintem a 150 pont kevés lesz sajnos, főleg úgy hogy idén már voltak szóbeli mentességek, ezért akinek 120 pont felett volt a hozott pontja és a felvételije annak max. pontot adtak, ha elment az igazgatóhoz beszélni.

Ha kijöttek az ideiglenesek akkor nyugodtan írj, mert úgy már jobban lehet sejteni hogy mennyire sokan jelentkeznek matekra.

Egyébkent ha a 150 pont nem lenne elsősorban elég, akkor nagyon ajánlom a fellebbezést! Tavaly a barátnőm a Kölcseybe így jutott be májusban. Az emberek miután megkapják hogy hova vették fel őket elkezdenek vándorolni, majdhogynem mindenhol lesz egy-egy üres hely.

2019. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azért én még reménykedek!
2019. márc. 8. 08:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hanyadik vagy a rangsorban?
2019. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45. helyről a történelem tagozatra mennyi esély van, ha eddig a 68. 47. és 53. jutott be az éveket visszamenőleg nézve ? és vajon az egyszakosítás kedvezővé vagy kedvezőtlenné tette az iskolát ? Mert eddig, ha egyetemre akartál menni, megvolt a két szak, amivel egyenesen bejutottál.
2019. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem hogy biztos bent vagy😊
2019. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bagira18 válasza:

Szia! Egyértelmű,jobb,hogy 1 szak van (valszeg az emelt érettségid ebből lesz)meg amit választasz még,nyelv,stb..Nagyon jó a suli,igazi "pesti" feelingje van.

Lehet,hogy a pontod kevés lesz viszont..sok sikert!!

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mit jelent az hogy 1 szakosítás van? Biosz kémia hekyett mondjuk csak biosz van? Mert ha ez így van biztosan nem megyek oda.
2019. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Így van. Csak biológia szak van.
2019. márc. 21. 17:03
 9/18 Bagira18 válasza:
A tagozat név:bio-kém..választása esetén,kitűnő alkalom nyílik,egyik vagy másik tantárgyból az emelt érettségire.De akár mind kettőből is az oktatás minősége miatt! a tagozaton mindkét tárgyból iszonyú jó tanárokat kapsz! Remélem tudtam segíteni.
2019. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy akkor miért biológia-kémia? Én olyan suliba szeretnék menni ahol mindkettő emelt óraszámú.☹️
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!