Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Teleki...

Mennyire nehéz a Teleki Blanka Gimnázium matematika-fizika tagozata?

Figyelt kérdés

Átlagosan napi hány órát szoktatok tanulni? Milyenek a tanárok? Sok leckét adnak? Minden nap 7 órátok van?

Milyen az ebéd a menzán?



2017. máj. 4. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én végzős telekis vagyok. Azt nem tudom hogy milyen az a tagozat, csak azt látom, hogy a kilencedikesek egész jól elvannak szóval valszeg nem olyan vészes.

Hát én kb. 3-6 órát szoktam tanulni átlagosan, de ez kilencedikben jóval kevesebb. Házit adnak, ki többet, ki kevesebbet. Tudod ez tanár függő, de nem kérnek lehetetlent, szóval ne parázd túl.

A tanárok kedvesek, korrektek. Persze ez izlés kérdése, de nyugi a többségük normális.

Hát figyelj... az órák száma igen változó.

Èn nekem a 10 év volt a legdurvább ott egy napot kivéve mindig 8órám volt, de ebben benne volt heti két óra fakt.

Idén is csak egyszer volt 7 órám, a többi 8. Viszont idén 2 faktra jártam így bejött plusz 4 óra. Am annó kilencedikben 5-6órám volt. A menzán a kaja, jó én menzás vagyok/ voltam mindig is és szerintem teljesen rendben van. Kultúrált környezet, meleg kaja, ami még finomnak is mondható, meg gyümölcs is sokszor van. Am az általános iskolásokkal eszünk, szóval néha igen zajos az ebédlő a kicsik miatt, de hozzá lehet szokni.

Ha bármi kérdésed van még szivesen válaszolok.

19/L

2017. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!