Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a XIV...

Szerintetek felvesznek a XIV kerületi Teleki Blanka Gimnázium matematika nyek szakára? Számításaim szerint minimálisan 150 pontom van, most a szóbelik után. Nagyon várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia, a biológia - kémia szakot meghagyták két szakosnak szerencsére. Szerintem muszáj volt, mert az orvosihoz ez nagyon kell. Csak az összes többit (pl matek - töri) egyszakosították.
2019. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Remélem neked van igazad☺️
2019. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bagira18 válasza:
Szerencsére!? Ha két szak van az a baj,ha 1 akkor az. Amúgy lehet az 1 szak mellé emelt óraszámot igényelni más(választott)tantárgyból a továbbtanuláshoz igazítva! pl:matek szakhoz törit ,ha abból szeretnél emeltezni vagy törihez-biológiát..stb. Mindenki így csinálja.Mi ezzel a gond? A Telekiből tavaly mindenki!!bejutott oda ahova szeretett volna! Ez a lényeg.
2019. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem mindegy, hogy hány szak van, csak az volt a véleményem, hogy esetleg egy céltudatos embernek, aki egyből tudja, hogy mondjuk orvos akar lenni, annak nagy segítség, ha már az elejétől céltudatosan készül rá. Amúgy azt mondod, hogy mindenki bejutott mindenhova, és eddig kétszakos volt, akkor lehet, hogy ez segített, nem ? Szerintem aki két szakosra akar menni, az menjen arra, aki meg egyszakosra, az meg menjen arra :) Nekem szimpatikusabb a két szakos, de ez csak magánvélemény.
2019. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bagira18 válasza:
Így is,úgy is két szakos lesz a diák,mert több tantárgy emeltjei kellenek a felsőoktatásba majd. Mindegy,hogy 2 szakos vagy, vagy az eredeti egy szakodat egészíted ki plusz tantárggyal.Részemről nem kívánok hozzászólni a témához,ha nem érti valaki ,hogy a gyakorlatban mindegy,hogy 1 vagy 2 szakkal kezdesz.. Sok sikert!
2019. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Engem felvettek a sima biosz-kémiára 148,5 ponttal! Téged felvettek végül?
2019. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Felvettek 5 éves matekra :-) 161 ponttal.

Amúgy van egy facebook csoport a felvetteknek. Benne vagy már?

2019. ápr. 26. 20:04
 18/18 anonim válasza:
Sziasztok! Mi a csoport neve facebookon?
2019. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!