Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs mérnöki szakhoz képesség...

Nincs mérnöki szakhoz képességem, mit csináljak, hogy el tudjam végezni, mert diploma nélkül éhen lehet halni?

Figyelt kérdés
Most járok, mérnöki szakra egyáltalán nem megy.
2019. márc. 13. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Világ legnagyobb hülyesége hogy diploma nélkül éhen lehet halni. Válts szakot ha ennyire diploma kell.
2019. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felénk gyári munka van 100-120 ezerért és kész, azért akartam diplomát ,hogy legyen egy nettó 300 ezres fizetésem meg tudjak élni, nem csak vegetálni ,volt osztálytársaim szakmával vegetálnak.
2019. márc. 13. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

300 nettóért se lennék mérnök. Nem pénz az se. Mondjuk a mérnökök között is bőven van különbség tudásban. Egyébként mire alapozod azt a kijelentésed, hogy a mérnöki szak nem megy neked?


/egy végzős mérnökhallgató

2019. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen mérnök, de szerintem a sulit még kibekkeled, és aztán? Mérnökként hogyan akarsz dolgozni-ha semmi képességed, se elkötelezettséged? Ez pont az a diploma, amivel mismásolni nem tudsz, egy bölcsész diplomával oké, de egy mérnökivel? Ott nem fogják megkérdezni sem van e papírod, nem írtad milyen mérnök, de odaállítanak egy géphez, aztán magyarázd el működését, mutatnak rossz minőségű fotókat, adnak feladatot, amit ki kell számolnod, ott gyakorlati feladat a felvételi és utána meg dolgozhatsz ebben a szakmában, önállóan első naptól...Vagy mérnöki diplomával milyen munkát képzeltél magadnak?
2019. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy irodista munkát, képzeltem hiába tanulok nem megy.
2019. márc. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!