Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem várólistáròl...

Van esélyem várólistáròl bejutni a kisképző szobrász szakára?

Figyelt kérdés
Sajnos várólistán 2. Vagyok, hisz csak 7 embert vettek fel szobrászra. Van esélyem bekerülni? Ha van ismerősötök aki bekerült szobrászra, azonban nem oda akar menni, ezért visszamondja, kérlek szóljatok!

2019. márc. 14. 06:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kisfiú, aki most az első volt a listán, tavaly a 2. volt a várólistán szobrász szakon. Ő nem adta fel, sikerült Neki másodjára. Szerintem Te se add fel, próbáld meg megint jövőre! Ha ilyen szép eredményt elértél, hogy majdnem bejutottál, akkor jövőre mindenképpen próbáld meg mégegyszer.
2019. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Még az jutott az eszembe, hogy kérdezzetek meg a sulit, hátha másik szakra esetleg becsúsznál...
2019. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akik várólistára kerülnek, azok második próbálkozásra szinte biztosan bejutnak. Nem szabad feladni!
2019. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Így a Jaschik Álmos művészetibe fogok továbbmenni, és az átlagommal eddig sem volt sok baj, úgyhogy remélhetőleg művészetiből művészetibe könnyebb átjelentkezni...:)
2019. jún. 6. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!
2019. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bár a Jaschik is jó suli. De jövőre írj ide ha megprobálod. Szorítok nagyon! Biztosan sikerül a Kiskepző jövőre. ;)
2019. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Végül nem próbáltam meg, sajnos elég negatív ember vagyok és nem volt kedvem mégegyszer "pofára esni" :/
2020. jan. 11. 20:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Másodjára bejutottál volna! Az előző éves varólistáról mindig felveszik azokat, akik ismét jelentkeznek. Kár, hogy így döntöttel. :( Sajnálom, tényleg. Légy jó!
2020. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ijj a Jaschik kemény egy iskola xd Kisképző jobb hangulat szempontjából szerintem... Kár, hogy nem próbáltad meg, szerintem elég nagy eséllyel bejutottál volna
2020. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!