Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Fazekas Gimnáziumba...

Debreceni Fazekas Gimnáziumba külföldről felvételizők köréből tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Romániában tanulok 7.-es vagyok, esetleg valakinek tapasztalata arról, hogy kötülbelül mekkora médiások juttnak be. Nekem 9.60-9.70-es médiám van és nem dicsekedni akarok, de szerintem elég értelmes vagyok. Tapasztalatok, vagy hallott történetek alapján van esélyem bejutni? Ha igen, nagyjábol mekkora? Tudom, hogy nehéz kérdés, de remélem valaki tud segíteni. Nagyon örülnék, ha bejutnék. Amúgy reál tantárgyak érdekelnek, esetleg van olyan, hogy 2. idegen nyelv nincs, csak Angol?

2019. márc. 16. 22:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, az körülbelül akrna lenni, amúgy, ha valami hülyeséget írtam a vége felé, akkor azért elnézést, itt Romániában, nincs 2. idegen nyelv, mármindt van, de az nekem Mgayar. Ezzel kapcaolatban nem tudok, hogy működnek az iskolai szabványok magyarban.
2019. márc. 16. 22:28
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégegyszer, annak aki ezt olvassa elnézést a sok elírásért, de be volt törve a telefonom képernyõje.
2019. jún. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!