Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten Esti gimnázium...

Budapesten Esti gimnázium illetve levező gimnázium? Színésznek érdemes ebben a korban tanulnom? A felsoroltak közül ebben a korban melyiket érdemes elkezdenem? Mit lenne érdemes tennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg Érettségit szeretnék szerezni mert csak a 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezem saját hibám miatt.


És hiányzik az életemből az érettségi és esetleg egy szakma hivatás. Az a gond hogy 8 általánossal amilyen munkákat kapnék azt nem hivatásként fognám fel nem is tudnám.


Viszont amit érettségi megszerzése után elvégeznék szakmát iskolát azt már minden bizonnyal állíthatom hogy hivatásként is felfognám és szerintem ebben rejlik az hogy ki tud karriert felépíteni a munkájában.


De a tárgyra térve 25 éves vagyok és meg kell még szerezzem az érettségit letenni,viszont Budapesten keresek ehhez iskolát nem tudom hogy melyikbe érdemes egy kettőről már halottam a Színyei, Szent lászló , Újbudai Széchényi gimi, Karrier suli zugló illetve Óbuda, és még a Vizsgaház nevű oktatási intézményről.


De gondolom van még több is ezeken kívül.


Illetve a kérdésem másik fele hogy a színészet tanulásához és ahhoz hogy ebben dolgozhassak mennyire vagyok elkésve? Régebben gyerekkoromban is érdekelt ez a pálya csak akkor nem éreztem magamban erőt elkezdeni illetve sajnos a megfutamodásaim miatt nem tudtam befejezni az iskolát sem.


Szóval erre szeretnék választ segítséget kapni még.


És utolsó kérdésem hogy a felsorolt szakmák közül melyet lenne érdemes a színészet helyett választani?


Pénzügyi nyomozó NAV nyomozó illetve Vám és Pénzügyőr járőr. Légiutas kísérő, Pénzügyi számvitel ügyintéző Banki szakügyintéző, Ingatlanközvetítő értékbecslő,


Vendéglátó üzletvezető,


Nos nem kioktatást kérnék hanem komoly válaszokat .


Mert az elhatározásom is komoly stabil lábakon áll és változtatni szeretnék vannak céljaim.


Várom a válaszokat illetve segítségeket.


2019. márc. 18. 22:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!