Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kikezdett velem a tanárom?

Kikezdett velem a tanárom?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok (17) és egyik nyelvtanon amikor ismételtünk alapokat (lazább óra volt) ott voltak melléknevek, ahol ott volt hogy csúnya, erre nevetve megjegyeztem, hogy pont mint én. Erre az osztálytársaim is mosolyogtak, majd azt mondta a tanár: Ne mondj ilyet, szép lány vagy. Nagyon szép. És megsimogatott... Majd odahívott magához óra után, és elkezdte a jegyeimet mondogatni, majd amikor kiürült a terem, azt mondta, hogy én vagyok a legszebb, legokosabb gyerek akit tanított... (4-es 5-ös vagyok Magyarból, ezért kétlem hogy ez igaz...) kezdtem kínosan érezni magam, amikor azt mondta, sajnálja, hogy jövőre Elmegyek... Meg hogy ha kell korrep. Az éretségi miatt tart itt a suliban különórát, csak nekem, csak most... Aztán bámult, és odajött, mosolygott, és amikor nyúltam a tollamért hogy elrakjam, ő is odanyúlt érte ésss ja... Majd a csengő mentett meg... Instán meg rámírt, hogy a korrepet nem lehet elég korán elkezdeni, örülne, ha holnap mennék... Szerintetek?

Pedopapa confirmed? Beindult?


2019. márc. 20. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Érettségi*
2019. márc. 20. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban így történt szóról szóra akkor elég nagy esély van rá, igen.

De ezt ne hangoztasd senkinek amíg meg nem győződtél biztosra. Lehet szimplán csak túlreagáltad és ilyen kedves természet, és a munkája foroghat kockán.

De ha tényleg így történt minden ferdítés nélkül, akkor légy óvatos.

De mondjuk ha bejön neked a tanár.. Akkor te tudod... nyelvtan korep, csak most, csak neked, csak ingyen:D

2019. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezek alapján biztosan rád veri otthon a farkát. Dehát 17 éves vagy már úgyhogy nem pedofil. Szerintem hagyd figyelmen kívül a dolgot, amíg nem csinál valami olyasmit, hogy mondjuk fogdos, vagy kimondja, hogy tetszel neki vagy ilyesmi addig nincs semmi
2019. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb odahívta óra után az asztalához, indíts el egy hangrögzítést a telefonodon.
2019. márc. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. márc. 21. 15:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Hamarosan itt a nyár, szerencsére... Még mindig bámul, de egyszer tesire jött helyettesíteni (végig bámult) és óra végén pihenőt kaptunk... Beszélgettünk, majd hirtelen szóba kerültek a kapcsolatok, kérdezgetett, de ezt a legtöbben kínosnak találták és az egész osztály mondta, hogy szeretnének hamarabb átöltözni... De persze, midenkit elengedett, csak engem nem... Erre: Na és te? Neked van valakid?

Én:Igen, van...(nincs...)

Erre ő: Sejtettem...

2019. máj. 10. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!