Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyi Gimnáziumban haladó...

Károlyi Gimnáziumban haladó angolra mehetnék így?

Figyelt kérdés
Általánosban nem tanulok angolt, de magántanárhoz majdnem 4 évig jártam, és igazából az összes angolos osztálytársamnál jobban megy. Mehetek így haladó angolra, vagy mindenképpen kellenek hozzá általánosból vitt angol jegyek?

2019. febr. 22. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb lenne odatelefonálni és megkérdezni
2019. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A haladó mindenkinek mást jelent. Nekem angolból B2-m van, én is oda szeretnek menni. Remélem lesz vmi szintfelmerő.
2019. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken szintfelmérő alapján dől el hogy ki kerül a kezdőbe és ki kerül a haladóba. Ha a 4 év magántanár után a kezdőbe kerülsz, akkor sürgősen keress másikat! :)
2019. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A Károlyiba kellenek vitt jegyek angolból is, ha arra mész.

Legfeljebb osztályozó vizsgát kell tenned.

De nem késtél el egy csöppet az ezen való gondolkodással így, február végén?:D Itt már a szóbelik folynak.:D

2019. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azok, akik angolos osztályba jelentkeztek, tesztet írnak, ha jól emlékszem akkor a beiratkozás napján. Én is haladó angolra jelentkeztem 4 éve, de nagyon tanárfüggő, hogy utána hogyan és mit tanulsz. Gondolom nézik a jegyeket is, de az a teszt fogja eldönteni, hogy melyik osztályba kerülsz majd. :)
2019. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:) Német kezdőt és haladó angolt jelöltem meg, az utóbbinál nem tudtam pontosan hogy is zajlik ez a felvétel, de mikor szóbelizni voltam, azt mondták hogy kellenek hozzá általánosból jegyek.
2019. márc. 9. 14:21
 7/7 anonim válasza:
Akkor valószínűleg németre vesznek fel, HA felvesznek.:)
2019. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!