Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legkönnyebb egyetem/f...

Melyik a legkönnyebb egyetem/főiskola?! Melyek a legkönnyebben elvégezhető szakok? Budapesten melyik az az iskola? (isk. Neveket is írjatok, ha lehet)

Figyelt kérdés
Köszi

2019. márc. 22. 00:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Illetve van olyan, ami államilag támogatott ?

Vagyis ingyenes ?

(Pl. elmegyek a GDF-be vagy ZSFK-ba, valamilyen szakra.

Van ott olyan ami ingyenes ? )

2019. márc. 27. 16:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, reneteg államilag támogatott szak van, de némelyikhez elég sok pont kell. Szerintem próbálgasd a felvi pontkalkulátort. Plusz alap követelmények is lehetnek (emelt érettségi, nyelvvizsga).
2019. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, de a szociológia NEM könnyű szak!
2019. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az érdeklődésednek megfelelő szakot válaszd, ha még aktuális. Az a legkönnyebb, annak van a legtöbb értelme. De nem is kell mindenáron egyetemre menni, később is lehet. Bár gondolom azóta döntöttél.
2020. dec. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás se egy megerőltető szak, s még érdekes is.
2022. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
52%
Valakinek nem tud az ismerőse hivatalos diplomát készíteni?
2023. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!