Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus-vendéglátás diploma...

Turizmus-vendéglátás diploma kiváltja a szakács/cukrász szakmát?

Figyelt kérdés
Az az álmom, hogy egy saját kis helyet nyissak, ahol én készítek minden finomságot. Szakács illetve cukrász szakmán gondolkodom, de szüleim próbálnak terelni a turizmus-vendéglátás szak irányába, hogy legyen diplomám is. A kérdésem az lenne, hogy ezzel csak az üzleti dolgokat tanulom meg? Ha én akarok sütni, főzni ahhoz kell még ezután is külön egy szakma, vagy ezzel is megtehetem majd? Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2019. márc. 27. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vesztesz semmit, ha mindkettőt elvégzed. A szakács/cukrász képzések közül olyan válassz, ahol jó a gyakorlati oktatás. Ráadásul plusz pontot jelent a felvételiben az OKJ bizonyítvány.

A felsőoktatásban nagyon kevés az ételkészítési gyakorlat (fél évben heti pár óra talán).

2019. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem váltja ki.
2019. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!