Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milíen a budapesti Eötvös...

Milíen a budapesti Eötvös József Gimnáziumba járni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ott leszek gimnazista, és van pár megválaszolatlan kérdésem:

ha figyelsz az órán, sokat kell még plusszban tanulni? itt is van kampányolás? a készségtárgyakat (rajz,tesi,ének) mennyire veszik komolyan? mi az, amit mindenképp szeretnél ha tudtál volna, mielőtt elkezdted ezt a sulit? mennyire jó a menza? mi az amit nem szerettél a suliban? tanítás közben, szünetekben ki lehet menni az iskolából?

Előre is köszönöm ha válaszoltok rájuk, nagyon hálás lennék. Üdv.: egy lehetséges jövőbeli Eötvösös



2019. márc. 28. 15:48
 1/2 anonim válasza:

szia,

pluszba nem kell sokat tanulni, ha figyelsz, okos vagy, érted és megy a tárgy, de ez persze attól is függ, hogy mennyit vársz el magadtól, de szerintem egyáltalán nem kell sokat tanulni. kampányolás nncs, viszont elképesztően sok más dolog van:) rajz és tesi tanárfüggő, de igazából egyiknél sem kell megszakadni, az ének meg nincs komolyan véve. a menza szerintem nem a legjobb, de sokan esznek ott, de vihetsz kaját mert van mikró, vagy lehet a suliba rendelni. kimenni nem lehet a szünetekben. csak ha nagyon keresek, akkor találok apróságokat amiket nem szeretek itt, olyan sincs, amit előre jó lett volna tudnom, mert szerintem életem egyik legjobb döntése volt idejönni, szurkolok neked is hogy sikerüljön!

2019. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod és a szurkolást! :)
2019. ápr. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!