Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedden írtunk egy magyar...

Kedden írtunk egy magyar dolgozatot, a hármas feladatot nem tudtad és leírtam oda hogy "Titok nem mondom meg" és rajzoltam mellé aegy lakatot. Szerintetek kapni fogok érte egysest vagy szaktanárit?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, a feladatod 0 pont lesz, azon kívül nem lesz semmi következménye.
2019. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Én egyszer azért kaptam egyest, mert a nevem mögé felírtam harmadik névnek hogy "Kankalin". Amúgy szinte hibátlan dolgozatra. Van, akinél nem lehet poenkodni.
2019. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire bírja a vicceskedést a tanárod.
2019. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak amiatt van valamennyi értelme büntetni ezt, mert szemtelen a válaszod, és ha nem jár következménnyel akkor az olyan, mintha bárki megtehetné. Egyre többen vennék a bátorságot hogy egyre pofátlanabb válaszokat írjanak. Miközben az egész arról szól, hogy nem tanultál és nem veszed komolyan az egészet, és még te szólsz be a tanárnak.
2019. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanárod érti és szereti a viccet, akkor

- jót nevet azon, amit írtál, és

- viccesen egyessel jutalmazza.

2019. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szemtelenkedésért 1-es, amúgy pedig a pontok alapján járó jegy.

Matematikából nálunk simán lehetett egy dolgozatra több jegyet is szerezni, attól függően, hogy az ember egy feladatot hányféleképpen tudott megoldani, bizonyítani, vagy hogy milyen alapvető hibákat vétett (tehát pl tagonkénti egyszerűsítés azonnali 1-es).

Így simán lehetett egy-egy dolgozatra 51-es, 511-est, de akár 5555-öst is szerezni.

Szerettem ezt a rendszert :D

2019. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én adnék érte.
2019. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szemtelenkedés miatt nem értékelhetné elvileg 1-esre a dogát (ezt a Kankalinos válaszolónak írom :D), az úgy lett volna igazságosabb, ha megkapod az ötöst és mellé szaktanárit.

Ugyanez vomatkozik a kérdezőre is. A dolgozat jegyéd nem kellene befolyásolnia ennek, de mellé kaaphatsz valamit.

2019. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!