Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, ha egy tanárnőm állandóan szekáll, + folyton néz, az órán, folyosón eléggé? 😕😐

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó lány vagyok egyébként, az osztályba be se vagyok illeszkedve, nem értem miért pont én 😐


17/L



2019. márc. 21. 22:13
 1/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy rosszindulatból.. Mennyi idős a tanár, férfi vagy nő?
2019. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Nő a tanár, és középkorú.

2019. márc. 21. 22:21
 3/8 anonim válasza:
Szerintem sem feltétlen bunkóságból, bár a szekálást nem tudom mire értetted. Arra, hogy néz téged?
2019. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szekállást azt úgy, rendesen kell érteni, már ha ránézek az órarendben a földrajz órára belé nyílal a mellkasomba a szorongás...


És igen, emellé még pluszba folyton néz valamiért.

2019. márc. 21. 23:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2019. márc. 21. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy egy arrogáns bunkó, aki rajtad éli ki a frusztrált agresszivitását.


Lehet, hogy leszbikus, akinek tetszel.


Ennyi infóból honnan tudjuk?

2019. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az előbbi lehetségesebb..


Mostantól lesz*rom mint annak a rendje, a folyosón is mindig köszönget, és rohadt bunkón, mintha a seggéből rántott volna ki, másoknak tud sokkal normálisabban, hallottam, és láttam.


Ha beárultam, hogy bánt, mindig ezt hozza föl hogy ő köszönget én meg nem köszönök..

Amilyen a fogadjisten olyan lesz az adjonisten..


Csak nem értem, minek kell még pluszba állandóan méricskélni, főleg ha testhezállóbb ruha van rajtam..

2019. márc. 22. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam és nekem az ofőm volt ilyen flegma stílusú. Sokszor belémkötött vagy viccelődött velem, ami persze az osztálynak volt vicces, nekem nem. 11.-ben előrehozottat csináltam angolból emelt szinten és durván le akart beszélni róla, egy csomó tanárt ellenem uszított, utána meg évzárón amikor meglett az írásbelim, puszival gratulált, de bocsanatot már persze nem kért. De ez csak egy volt a sok közül. Végül egyszer, 12. év végén, nagyon az érettségi fele járva már azt mondta, sokra fogom még vinni. Elmesélte, hogy volt neki is egy hasonlóan csendes osztálytársa, akiből szép csendben valami ügyvezető igazgató lett Atlantában.

Szóval így utólag azt gondolom, nem annyira a rossz szándék vezérelte a piszkálódásaival, hanem így akarta, hogy "kitörjek" a burkomból. Legalábbis én ennek tudom be.

Talán a te esetedben is így lehet.

2019. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!