Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a salgótarjáni Keri...

Milyen a salgótarjáni Keri (Kereskedelmi Szakközépiskola)? Mert voltam bent és kicsit régies volt meg sok érdekes gyerek. Mire számíthatok ha bekerülök?

Figyelt kérdés

#iskola salgótarján
2019. ápr. 4. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Én oda járok, szeretem a sulit. A szakmák szerintem kicsit nehezek de meg lehet tanulni mindent. Vannak jó és rossz tanárok de ez minden suliba így van. A diákok pedig elviselhetőek, tény hogy vannak idegesítő emberkék de ennél is szintén ugyan azt tudom írni mint előbb, mindenhol vannak ilyenek még munkahelyen is. Szóval ha érdekel valamelyik szakma akkor beszélj a Keri igazgatójával aki elmond mindent részletesen, beavat mindenbe amiről tudnod kell mielőtt beiratkozol. Egy próbát megér. Sok sikert!
2019. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!