Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebből osztályozó vizsga lenne?

Ebből osztályozó vizsga lenne?

Figyelt kérdés

Az van hogy nekem hétfőnként gyógyúszásra kell járnom,de közbe van egy 7.órám ami Etika óra.


Év elején még bent voltam az órán kb 15 percig,utána mentem fel de kb 10 perc késéssel értem fel oda.Így inkább már be se mentem az Etika órára.


Egyébként azt nem is lehet "órának" nevezni,mert nem tanulunk semmit mert a tanár egyébként éneket tanít oszt csak úgy ráböktek hogy fú ő legyen az etikás.


Félévig volt minden hónapba beírva 5-ös de január óta nem volt beírva egy jegy sem,pedig csak február óta nem járok be.


De úgylátszik hogy a tanárt nem is érdekli mert nem is írt be igazolatlan órákat.



2019. ápr. 6. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből évismétlés lesz.
2019. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha óraütközésed van akkor miért nem beszélsz a tanárral?
2019. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimplan kerdezf meg a tanart. Lehet azt mondja menj majd be utolso oran enekelj valamit es atmesz.
2019. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!