Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez újra érettségizésnél?

Hogy van ez újra érettségizésnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly érettségiztem rendesen, viszont idén újra megyek matek és fizikából, egyetem miatt (szintemelő). Ha esetleg mégsem sikerülne elég jól, és az előző érettségi eredményeimmel több pontom lenne, akkor melyiket veszik figyelembe pontszámításnál?

2019. ápr. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Sztem a újabbat
2019. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A jobbat
2019. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jobbat veszik figyelembe és ha esetleg meg is buknál, amit én kizárnék, ha már saját magadtól mész, de statisztikailag biztos előfordult már ilyen is akkor sem veszik el az amit már megcsináltál. Ez csak egy tanúsítvány amit kapsz. Az érettségid már meg van. ;)
2019. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 15. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendszer mindig azt veszi figyelembe, amivel a lehető legtöbb pontod van az adott szakra. Majd ha megkaptad a tanúsítványt tölts fel mindent. Sőt, már lehet fel sem kell tölteni, mert automatikusan megkapja a megfelelő hivatal az eredményeidet.
2019. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!