Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik európai országban...

Melyik európai országban keresnek legtöbbet az orvosok?

Figyelt kérdés
Állitólag van olyan ország, ahol többet keresnek, mint az USA-ban vagy Ausztráliában.

2019. ápr. 15. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Én alapból Svájcra tippelnék, és Németország is élen lehet, de nem néztem utána.

Összességében Magyarországhoz képest mindenhol ezerszer jobban keresnek az orvosok.

Az USA-ról egyébként van kimutatás specializációk szerint (az élen a plasztikai sebészet all, utána aneszt, majd sebészet... a gyermekgyógyászat pl. relatíve kevessé megfizetett).

Az UK-ban például a kezdő rezidensek fizetése átszámítva az 1 milliót közelíti.

2019. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%

Jaj ne, ne adjatok tippeket, melyek a gazdag európai országok mert holnap már ott lesz orvos. Miután távoktatásban elvégezte az orvosit...


Se az USAban, se európában de meg Magyarorszagon sem leszel semmilyen orvos, nemhogy gazdag.

2019. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Te vagy aki levelezőn akarja végezni az orvosit. Csak a pénz hajt, gőgös vagy. Kérlek, ne gyere orvosira, nem szeretnék ilyen kollégát. Más területeken is lehet jól keresni, nézz szét mi érdekelhet még. Mert, hogy az emberek,betegek nem, az biztos.
2019. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Első vagyok. Én csak válaszoltam a kérdésére. Természetesen egyetértek veletek, viszont attól, hogy tudni akarja az ember az ilyeneket, még nem feltétlen a pénz hajtja.

Legalábbis én csak összehasonlítás miatt néztem bele korábban abba, hogy műküdnek más országban az orvosi egyetemek és a rezidens évek, de a döntésemet ez semennyire nem befolyásolta, főleg, mivel ezután utána néztem, már bőven eldöntöttem, hogy orvosi egyetemre szeretnék menni.

Szerintem akit csak a pénz motivál, az még a biosz és kémia emeltre való készülésnél fel fogja adni. Ráadásul Magyarországon, meg nem hiszem, hogy van olyan épeszű (aki kicsit is tájokoztt a magyar egészségügyben), aki a "jó fizetés" miatt szeretne orvos lenni.

2019. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
*országokban és *mikor ez után néztem
2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Dehogyisnem, oldalakon keresztül arcoskodott hogy USA-ban lesz gazdag orvos(miután összeköttetéseivel, távoktatással orvosi diplomat szerez), mire vki benyomta, vannak európában is gazdag országok, ráugrott a témára.


Lehet tényleg komolyan gondolja? Belegondolni is szörnyű.


Csak nehogy ideirja vki, Afrikában fizetik ám igazán jól az orvosokat, mert aztán rögvest afrikai doki lesz.

2019. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként tizedikes, most fog nekifeküdni a ..., hiszen isten is orvosnak teremtette, matekból jó jegyei vannak.

Szóval ennyire felkészült.

2019. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 1/7

Kösz!

Ment a zöld kéz.


Jöhetnek még tippek!

2019. ápr. 16. 00:40
 9/20 A kérdező kommentje:

# 2,3,6,7


Nincs jobb dolgotok?

Inkább a kérdésre válaszoljatok.


Hihetetlen mennyi az irígy ember, akiknek nem jött össze a karrier vagy orvosi. Aztán itt pörögnek, mert van aki tehetséges, okos és jól fog keresni vele.

2019. ápr. 16. 00:42
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Sose leszel orvos.
2019. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!