Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik európai országban...

Melyik európai országban keresnek legtöbbet az orvosok?

Figyelt kérdés
Állitólag van olyan ország, ahol többet keresnek, mint az USA-ban vagy Ausztráliában.

2019. ápr. 15. 18:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Csak megjegyzem dél koreába is többet keresnek az orvosok mint az USAba. Egy rokonom ott volt pályázat lévén 1 év gyakorlaton. ;)
2019. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az USA csak abban van az első helyen, hogy ott at egy főre jutó ellátási költség a legnagyobb. 10 ezer dollár körüli. De ez azért van, mert ott a biztosítási rendszer teljesen más.
2019. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

De amúgy a fizetés is relatív. Ha te egy magán kórház igazgatója vagy és egyben orvos is egy magánklinikán az USAban akkoe többet fogsz keresni, mint németországban egy sebész osztályvezető. De mondjuk, ha egy sebész vagy amerikaban akkoe svájcban sebészként többet keresel... De ha mondjuk csak belgyógyász vagy háziorvosként europaba akkor egy sebész kint többet keres az USAba. Tehát ez függ attól hogy mit csinalsz és milyen intézményben vagy.


Viszont magyarként az usaba kezdőként nem leszel orvos. Szerintem ha 40-50 évesen főorvosként kimész akkor alkalmaznak. Addig meg nem fognak. Tehát ha az az almod, hogy amerikaba legyél orvos akkor szerintem panamaba több esélyed van, mint az usaba. De előbb végezd el az orvosit. Aztán szakosodj. Dolgozz. És majd utána kiderül. De 30 éven belül biztos nem leszel oda kint orvos.

2019. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Viszont van egy lehetőséged. USAba jársz egyetemre és nem itthon. Viszont oda bekerülni innen nagyon kevés az esélye. És számolj avval, hogy piszkosul drága.
2019. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan már azért is lepontozzák az embert, ha a kérdésre válaszol?

Honnan a lópikulából tudjam, hogy milyen előzményei voltak a kérdésnek vagy hogy milyen céllal kérdezte.

Nevetségesek vagyok, hogy a hasznos választ is lepontozzátok csak azért, mert nektek nem tetszik, komolyan.


Azt pedig nem mondtam konkrétan, hogy hol a legmagasabb. Írtam, hogy tipp, illetve a saját tájékozottságom alapján válaszoltam.

2019. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Jól válaszoltál. Európába tényleg Svájcban keresnek a legtöbbet. Nem véletlenül járnák oda a politikus is...na de ez más kérdés. A többit inkább nem mondom mert a végén a kérdező már nem amerikaba, hanem dániaba akar menni..hopsz.
2019. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Miért? MI van Dániában?
2019. ápr. 16. 22:37
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
Királyság. Hamlet a kiskirályfi. Lehetsz a háziorvosa.
2019. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

# 11/18

És Svájchoz képest milyen DélKorea?

2019. ápr. 17. 00:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Svájc,Norvégia
2019. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!