Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országban lehet a...

Melyik országban lehet a lehető legtöbbet félretenni ha autószerelőként megy ki az ember oda dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekelne, akik kint élnek vagy az ismerősük révén értenek a témához.


Németország

Svédország

Anglia

Norvégia

Finnország


2016. aug. 1. 11:58
 1/3 anonim válasza:
Norvégiába én úgy hallottam, hogy nagyon drága az élet. Svédország viszont annyiból jó, hogy ott 6 év munka után jogosult leszel a nyugdíjra (mostanába megy ki egy ismerősöm autószerelőnek és ő mondta). Angliába viszont a Brexit befolyásolja majd az autóipari munkásokat (legalábbis az autógyárakat). A többiről nem tudok semmit bocsi, de azért remélem adtam új infókat
2016. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok a fizetés és drága az élet.

De ebből semmit nem lehet megtudni, mármint hogy mennyit tud félretenni belőle az ember.


Mivel tetszik az élet én maradnék is.

Bár úgy hallottam, hogy olyat is csinálnak emberek, hogy Svédországban vásárolnak be, hogy ne kelljen annyit költeni. :DD


Mivel én testépítő vagyok így főleg húson élek ami nem romlik meg, tehát amit le lehet fagyasztani. Így elég egy hónapba egyszer elmenni bevásárolni, a zöldség meg csak nem olyan drága.


De engem az érdekel, hogy hol lehet a lehető legtöbbet félretenni.



Meg találtam ilyet is:

[link]

2016. aug. 1. 12:52
 3/3 anonim válasza:
a félretevés főleg attól függ, hogy milyen igényeid vannak, sok helyről lehet spórolni, de vannak emberek, ha meglátnak valamit akkor is muszáj megvennie
2016. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!