Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimiben tényleg bepróbálkozn...

A gimiben tényleg bepróbálkoznak a végzős srácok az elsős lányoknál?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani de nem tudom eldönteni hogy ezt most egy közhely vagy tényleg így van és azért mondják.
2019. ápr. 15. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne próbálkozhatnának? Kb 3-4 év korkülönbségről van szó. Ha egy végzős srácnak szimpatikus egy kilencedikes lány, akkor valószínűleg be fog próbálkozni nála.
2019. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze, és nagyot koppannak. :)
2019. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a végzősök úgy a saját világukkal vannak elfoglalva.. inkább a 11. évfolyam próbálkozott mikor még kilencedikes voltam. De simán eltudom képzelni, hogy máshol ez nem így van. 4 év nem sok.
2019. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Akinek az éretlen ribizli ízlik, az biztos.
2019. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A mi sulinkban konkrétan fogalma sem volt a végzősöknek, hogy kik voltak az elsősök... Egy külön világ volt, ahogyan az egyik hozzászóló írta. Mikor én voltam elsős, akkor tényleg úgy viselkedtek, mintha ők már egy másik kategória lennének és azért egy továbbtanulás előtt álló fiatal felnőtt tényleg más mint egy 13-14 éves tini. Mikor én lettem végzős, akkor szintén nagy volt a különbség és nem igazán foglalkoztattak az alattam járók. A fiú osztálytársaim sem az elsősökre hajtottak, tulajdonképpen évfolyamonként elkülönült a suli. Nem mondom, hogy mindenhol így van, de nálunk ez volt a jellemző.
2019. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
meg hát!
2019. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!