Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Valaki PTE BTK magyar/angol irodalom, vagy pszichológia "órarendjét" át tudná küldeni?

Elég sokat segítene, köszi előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, egyetem, oktatás, Pécs, pszichológia, irodalom, angol, magyar, órarend, bölcsész

ápr. 19. 08:27  Privát üzenet  

A válaszok
Egy tipp: annyira nem hasznos más órarendjét megnézni, mert sok tárgyból van több időpont is, és változó, hogy kinek hogyan néz ki az órarendje... Azt viszont meg tudod nézni, hogy egy-egy félévben mennyi tárgy van, ezek milyenek. A mintatantervek fent vannak a honlapokon, ott láthatod, hogy az egész szakon milyen tárgyak vannak és mit melyik félévben kell elvégezni. A konkrét időpontok félévente változhatnak.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 10:16 Privát üzenet

Egyetemen egyéni órarend van.

Max minta tervet érdemes megnezni.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 19. 11:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az irdodalomhoz szükséges a pszichológia ismerete?
A skizofrénia pszichológiai vagy pszichiátriai "szakterület"?
Szakdolgozatom megvédéséhez az alábbi kérdést kaptam. Kérem, aki tud segítsen a megválaszolásában. "A gyermekpszichológia hogyan viszonyul az irodalmi művek adaptációihoz...
Hogy kezdjek el pszichológiát tanulni egyetem nélkül?
Ha pszichológiára szeretnék menni, érdemes földrajzból és magyarból emeltet tenni?
Valakinek meg van a Károli pszichológia első éves tananyagának felbontása, és a kurzusokhoz a kötelező, ill. ajánlott irodalomja? Felvételt nyertem és tudni szeretném előre, hogy...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!