Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire számít a 8. év végi...

Mennyire számít a 8. év végi eredmény?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire, hidd el. Minket is fenyegettek, hogy "jajj, majd a gimiben megnézik, hogy milyen volt, meg, hogy mennyit romlott az átlagod. A valóságban pedig a kutyát sem érdekli. (Egy nagyon erős gimibe járok, és ott sem érdekesenki
2019. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok, bocsika:D szóval ott sem érdekel senkit. Tedd meg ami tőled telik , de ne aggódj ilyeneken. Puszi
2019. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonoom😁 csak azert kerdeztem, mert en is egy eleg eros gimibe megyek es mar jo lenne picit lazitani, mert egesz idaig nagyon sokat tanultam.Tudom hogy gimiben meg tobbet kellesz es fogok is, csak most jo lenne picit pihenni..
2019. ápr. 28. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Annyi a lényeg, hogy ne bukj meg.
2019. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általános iskolai jegyek egészen addig a pillanatig érdekelnek bárkit, amíg megkapod a levelet fogy felvettek középiskolába. Utána fel is gyújthatod a bizonyítványod, soha senki nem fogja kérni. Ugyanez igaz a gimnáziumi jegyekre, ahol egyes tantárgyak érdemjegyei (abból sem az összes, és nem mind a négy évben) egészen addig a percig lesznek érdekesek, amíg egyetemre fel nem vesznek.

Az érettségi más, az egy végzettség, bár ha megvan a diplomád azt se nagyon fogják kérni, de ha nem mész egyetemre akkor annak fontos a megléte. A jegyeid lényegtelenek, ha nem buksz meg, felvételi után pont annyit fognak érni az életedben mint a pirospontok meg pecsétek meg matricák amiket alsóban osztogattak.

2019. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!