Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit nettó fizetést kapok...

Mennyit nettó fizetést kapok középiskolai tanárként egy óra érettségi ügyeletért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kb. semmit, de nem találok semmi infót róla.
2019. máj. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Középszintű érettségiét szerintem nem jár pénz, csak az emelt szintű felügyeletért. Nem esküdnék meg rá.
2019. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, tévedtem jár egy kis pénz.

" A felügyelő tanár részére díjazás azokra az órákra állapítható meg, amelyeken legalább harminc percig felügyeletet látott el. Több megkezdett óra idejét össze kell vonni. Az egy óráért járó összeg nem lehet kevesebb az alapdíj kettő százalékánál" Az alapdíj ha jól tudom akkor 101.500 Ft. Tehát egy óra ügyelet kb 2030 Ft bruttóban.

forrás: [link]

2019. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ah, köszi szépen!
2019. máj. 4. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
De azért azt ne hidd, hogy tényleg annyi órát számolnak el, amennyi gyakorlatilag rámegy majd. Mert pl. holnap négy órán át írhatják majd a magyart ugye, és ezért te csak négy órányi pénzt fogsz kapni - hiába kell már mondjuk fél nyolckor bent lenned, és hiába csak olyan fél-háromnegyed egy körül sikerül leadnod a dolgozatokat (merthogy az áthúzatlan lapok, fel nem írt nevek, stb. miatt elhúzódik a dolgozatok beszedése).
2019. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor az időhosszabbításos vizsgázókat még nem is említettem, akik miatt ma nettó egy órával (bruttó még több) tovább dolgoztak a felügyelőtanárok is anélkül, hogy fizették volna nekik...
2019. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!