Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkám lehetne, amivel...

Milyen munkám lehetne, amivel nettó 300-at kereshetnék?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok. Az utóbbi években nem voltam jó tanuló, de most mindent bele akarok adni. Nagy gondban vagyok a továbbtanulással. Hová, milyen szakra mehetnék, és milyen munkám lehetne a jövőben, amit szeretek csinálni (alap), és még annyit is keresek belőle, amit már nem szégyellek...?

2017. szept. 9. 16:01
1 2
 1/20 Blaster123 ***** válasza:
90%

Ne ez alapján tanulj tovább, mert ha olyan helyre mész ami abszolút nem érdekel csak szenvedni fogsz.


Mely területek érdekelnek téged? Mely tantárgyakról olvasol szivesen többet? arra tanulj tovább, ami érdekel

2017. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A (kriminál)pszichológia érdekelne, de nem tudnám a tandíjat megfizetni :/.

Tök jó lenne bűnügyi nyomozónak, vagy profilozónak lenni, mert sok krimit nézek.

Jó vagyok angolból, de azzal mit csináljak?

Utánanéztem még a programozónak, ami teljesen hidegen hagy, de elvileg van rá kereslet...

2017. szept. 9. 17:10
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor jog.

Persze, csak ha ezen a gyerekes érdeklődési szintnél több lenne benned. Ennyi még oda kevés lesz.

2017. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezt annyira szeretem, megnézel 2 dr csontot és 2 mentalistát, utána pedig eldöntöd, hogy te igen is kriminálpszichológus leszel...

Az elhatározás nagyon jó, csak előtte el kell végezni az alap pszichológia szakot, arról pedig szakosodni tovább, hajrá.

2017. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ennél többről van szó. Több tucat krimit néztem, és könyveket olvastam.

Nem is tudom, mi kell ahhoz, hogy valakinek az érdeklődési szintje túlmutasson a "gyerekes"-en...? De tényleg... vajon hogyan máshogyan legyen érdeklődésem egy munka iránt, minthogy olvasok róla vagy látom, hogyan végzik...?

2017. szept. 10. 11:16
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Már nem azért, de a krimi filmek és krimi könyvek elég messze állnak a valóságtól. Ennyi erővel megnézem a Formula 1 összes futamát és tudni fogok 300 KM/h-s sebességgel hajtani. Ugye hogy nem? Pedig azok sokkal közelebb állnak a valósághoz, mint a krimi filmek és könyvek.
2017. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül olyan filmeket és könyveket értettem, amiben fikció van, hanem ami ténylegesen a munkáról szól. Beleástam magam a témába.
2017. szept. 10. 11:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jogászként sztem sokáig messze leszel ettől a pènztől. Ellentétben mondjuk egy programozóvsl, villsmos mérnökkel akik kezdőként is közel kerülnek hozzá. ( de akár meg is kaphatják )
2017. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nem nehéz 300 -al menni egyenes úton.
2017. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-es! Egyenes úton nincs az a sebesség, amivel nehéz menni. :D
2017. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!