Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy haverom érettségi nélkül...

Egy haverom érettségi nélkül múlt hónapban nettó 310 ezret keresett szalagmunkán. Most tényleg olyan rossz világ van ahol az embernek nincs esélye itthon boldogulni?

Figyelt kérdés

Esztergom, Suzuki. Túlóra van benne meg kb. 60 ezer ebből lakhatási meg hazautazási támogatás. De akkor is kézbe kap 310 ezret úgy, hogy pár éve van csak a cégnél és abszolút a legalja munkát végzi, nem léptetik elő, mert nincs iskolája és a pofáját se bírja tartani.


Ennyiből szerintem már röhögve meg lehet élni sőt ha akar az ember és van egy csepp esze akár félre is lehet tenni.(mielőtt még jönnétek, hogy bezzeg Szabolcsban nincs ilyen munkalehetőség csak jelezném, hogy a csávó se ott született hanem oda ment, mert kellett neki a munka)


2019. máj. 3. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Én meg raktárosként keresek 102 ezret keresek Somogy megyébe, úgy, hogy targoncázok is. Érettségim is van. Ügye ki hol dolgozik, én nem hagyom el a eme helyet, túl jó helyen lakok, kvázi a belvárosba, családi házba, kerttel.


21/F

2019. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem hogy annyit keres, de lényegében valóban nincs arról szó hogy nem lehetne megélni itt. Arról van szó hogy nem lehet olyan jól élni mint máshol.


MKKP-s vagyok de komolyan akik az interneten állandóan vinnyognak ez miatt hogy nem lehet megélni azért az ilyen emberek elgondolkodhatnának hogy a vinnyogással töltött időt álláskereséssel tölthetnék

2019. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Még egy példa hogy Magyarországon ma mindenki jól él aki dolgozik. Hajrá Fidesz!
2019. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy a haverod szimplán csak hazudott? Tudod a magyarok sokat hazudnak a farokméretükről is, abban is világelsők vagyunk szinte papíron, de Európa elsők egészen biztos. Oda 170-200 ezer forintért keresnek embereket túlórával meg mindennel együtt. Lehet a haverod ráhazudott még egy kis faroknövelőre valót.
2019. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a gyakorikérdéseken, ahol mindenki végzettség nélkül több százezret keres, 22. évesen már háza van, autót meg már rég vett diákmunkából.
2019. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A Suzuki 170-180 nettót kínál . A túlórát ne számold az nem az alapbér része . Se az ilyen olyan támogatást. Ha minden ilyet beleszámolnék és bejárnék túlórázni(sose járok)nekem még többre jönne ki. De kézbe csak 220 at kapok. És az számmít.
2019. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam még, hogy valaki nettó 310-et keres szalagmelóval. Bruttóban már lehet.
2019. máj. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 mindentudó99 ***** válasza:
Egy pár helyen már megadják a 300 -at de ritka mint a fehér holló.
2019. máj. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a nettó átlagfizetés 217 ezer forint. Még a ksh-nak sincs akkora pofája, hogy olyat hazudjon, hogy a legalja szalagmunkás is 310 ezret keres.
2019. máj. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismertem, aki nettó 300 felett kapott. Csakhogy tegyük hozzá, ez kizárólag abban a hónapban, az alap 12 órás műszakokból, túlórából, féléves prémiumból, családi adókedvezményből, teljesítmény bónuszból és cafateriából jött össze.

Hazamegy, alszik és már kezdheti is a következő műszakot. (Családját meg majd látja évi 2x a tervszerű karbantartás miatti leálláskor.)

Alapból ennyit kellene keresni, nem csak ha kidolgozod a beled.


Jut is eszembe, másvalaki ugyan ezen a soron, ugyan ekkora órabéren lévő pedig kapott 70-et. Géphiba miatt leállás, mindenki mehetett haza fizetés nélküli szabadságra, ha korábban nem túlórázott, hogy legyen munkaidő kerete. De, ha volt is, se kapott sokkal többet.

2019. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!