Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szekszárd alkalmassági vizsga?

Szekszárd alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Óvodapedagógus alkalmasságira készülök, érdekelne mennyire veszik komolyan a tesi részét.

2019. máj. 6. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában avval szívatnak a legjobban mindenhol. Szemetek a tanárok. Sőt. Ha foglalkozást tartassz óvodásoknak akkor is a tesi vizsgán buktatnak mindenkit, holott a valóságban 10 óvodából 1 óvodába tartanak normális tesit. Sajnos ez azért van mert valamivel buktatni kell és itt bármibe bele tudnak kotni. De ezt majd akkor látod ha felvesznek. Általában pofára osztályoznak. Ha nem vagy szimpi kicsesznek veled. Ha oda jutsz minden ilyen vizsgát rögzíts hangfelvetellel és ezzel bizonyítod, hogy teljesítettel aztán ha megbuktatnak így hogy te jól csináltad akkor tudsz menni a bíróságra ellenük.
2019. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Baján voltam alkalmasságin és a tesitől eléggé paráztam. Vicc volt az egész.
2019. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!