Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola megteheti hogy új...

Iskola megteheti hogy új tanárt nem PedII bérrel foglalkoztat ha megvan a PedII minősítés?

Figyelt kérdés

Iskola megteheti ezt jogszerűen? álláshirdetés tanárt keres középiskola. Tanér jelentkezik PedII minősítése van, és az igazgató azt mondja neki nem veszlek fel csak PedI bérezéssel.


Ha PedII bért akarsz akkor ne ide gyere én azt nem fizetem ki.


Valaki homályosítson fel ez nem úgy megy hogy a PedII bérezés az kötelező ha egyszer a Ped II minősítése megvan?


2019. máj. 7. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de korrektül megmondta, nem tudja kifizetni.

Ilyenformán a Te döntésed, nem csapott be.

2019. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Ilyenformán a Te döntésed, nem csapott be."


Amit az iskola művel az CSALÁS. Nem tetszik nem tetszik alapon megy ez, ha megvan a PedII KI KELL fizetni az erre vonatkozó bért.



Olyna ez ha én szakmával szakmát igénylő munkakörbne vagyok a szakképzett minimálbért KI KELL fizetni. Nem a munkahely döntése ez, nem ő dönti el.



Persze ki az a hülye aki PedIIvel elmegy ilyen szar helyre? Ezer helyre vennék fel azonnal.

2019. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!