Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémiás-bioszosok, hogy álltok...

Kémiás-bioszosok, hogy álltok a készüléssel?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki a legnagyobb nyugalommal várja a jövő hetet? :D

És milyen feladatokat szeretnétek a legjobban látni?


(Én bioszból nagyon szeretnék valami baktériumos-vírusos, "bőrös" és anyagcserés feladatokat, legkevésbé az idegrendszert akarom látni. Kémiából meg mindegy, csak elektrokémia ne legyen (a legjobban valami titriálásos feladatot szeretnék), meg, hogy sok egyeneletre lehessen potya-pontokat kapni :D



2019. máj. 7. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok volt biosz meg kémia fakt? :O
2019. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mi? lOl
2019. máj. 7. 17:58
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát én még törizek, nem is nagyon vettem elo a biosz kemiat pedig duplazni tervezek. De holnaptol a lovak koze csapok. Erdekes hogy en meg idegrendszert es elektrokemiat is orommel fogadom. legkevesbe etologia es egyensulyi feladatot szeretnek, de remeljuk azzal is megbaratkozok 14-17.ere :D
2019. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak populációgenetikás számolás ne legyen a bioszban, akkor kibékülök a feladatsorral :D Én nagyon nem vagyok nyugodt, szerintem nem is leszek, amég meg nem írjuk :D
2019. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Bioszbol genetikat es annak szamolasi feladatait nem szivesen latnam:D

Kemiabol elektrot es egyensulyt sem... :D

Halal ideges vagyok:D

2019. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Bioszból szerintem idegrendszer, kétszakaszos egyedfejlődés, szív meg hasonlók lesznek, ezek rég voltak.

Kémiából ha tavalyihoz hasonló lesz, annak nagyon fogok örülni. Mi a bajotok az elektrokémával? Minden benne van hozzá a sárga függvénytáblában.

2019. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nekem fehér függvénytáblázatom van xD


(Egyébként én azért nem, mert elég későn kezdtem neki, a tömegszázalékos, térfogatos stb. meg egyensúlyi feladatokban nagyobb gyakorlatom van)

2019. máj. 10. 21:25
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem sincs baj az elektrokémiával, minden elektrokémiás érettségi feladat ugyanarra a sémára megy. Mondjuk nekem a számításokkal sosem volt gondom, az a kedvenc részem a kémia érettségiben, mondjuk mert a matekot is imádom. Bioszból meg nincs konkrét kedvenc témám, viszont az ökológiás esszék messze állnak tőlem, szóval ha olyan lesz, biztos az embertanosat írom.
2019. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ég áldjon titeket, sok sikert!
2019. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Naa, kinek hogy ment?
2019. máj. 14. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!