Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémiás-bioszosok, hogy álltok...

Kémiás-bioszosok, hogy álltok a készüléssel?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki a legnagyobb nyugalommal várja a jövő hetet? :D

És milyen feladatokat szeretnétek a legjobban látni?


(Én bioszból nagyon szeretnék valami baktériumos-vírusos, "bőrös" és anyagcserés feladatokat, legkevésbé az idegrendszert akarom látni. Kémiából meg mindegy, csak elektrokémia ne legyen (a legjobban valami titriálásos feladatot szeretnék), meg, hogy sok egyeneletre lehessen potya-pontokat kapni :D



2019. máj. 7. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én áttanulmányoztam a 11-12 mozaikos könyvet, és remélem a legjobbakat.. A számítások mennek, úgy érzem, csak attól tartok, lesz valami sokpontos feladat, amit pont nem tudok. Illetve a körfolyamatok reakcióhőjének kiszámítása okoz fejfájást.
2019. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%
Hat en nagyon megtanultam az anyagot es iszonyatosan megszenvedtem az egesszel. Szerintem messze a legnehezebb erettsegit irtuk ma bioszbol..ugy meg voltak csavarva a kerdesek, feladatok. Neked?
2019. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én nem voltam emelt bioszon, de a barátaim, akik igen, egyetértenek veled sajnos...
2019. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Csavart kerdesek...

Kb 0 embertan.... pont azok a feladatok voltak bioszbol amit nem akartam, inkabb egy jo embertan,ami mar make sense,keringes,kivalasztas,legzes... nem ilyeneket... hogy sejtbiosz meg genetika az egesz majdnem,nekem nem jott be, az agyalapi mirigyes esszenek orultem...de azt leszamitva... nem hiszem hogy jol sikerult...

2019. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nekem sem lett valami fényes.

Én is az embertant hiányoltam. Gondoltam, idén csak több lesz benne, mert tavaly biokémiával volt tele. De hát tévedtem... Viszont összességében nem volt nehéz, csak nem ilyen feladatokra számítottam. De én megnéztem az idegen nyelvű feladatsort. Csak átlapoztam, de az sokkal nehezebb lett volna.

2019. máj. 15. 13:48
 16/27 anonim ***** válasza:
Megoldókulcs alapján az oroszlános meg a biomasszás öko feladatokat jól elszúrtam. Összességében olyan 85 körül leszek.
2019. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kémia könnyű lesz, megígérem :D
2019. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
úgy legyen kedves utolsó
2019. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Na de ha nem, akkor beperellek :D
2019. máj. 15. 20:55
 20/27 anonim ***** válasza:

Remelem valami osszehasonlito tablazatot kapunk,nem ilyen csak tulajdonsagok vannak felsorolva aztan talaljuk ki melyik szerves molekula lehet mert lefordulok a szekrol :D

Valami kedves feladatsor lehet,jo kis elemzos feladat,mondjuk az utobbi evekben ez a periodusos rendszer elemzese ajandek volt... legyen ilyen szerencsenk :D leelemzem en az egeszet csak ne legyen elmeletben nagyon csavart :D

2019. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!