Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek miert csinalja ezt?

Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval kb. lassan 1 eve.. es az utobbi idoben folyton eltunedezik.. nem hiszem,hogy lekoptatas lenne,mert mindig visszajon.. de ilyen 2-3 sot fel eve mar nem beszeltem vele mindjart.. es elmondta,hogy o komolyan gondolja,es hogy mit erez irantam.. Legutoljara megkerdeztem tole,hogy miert csinalja ezt velem? Hogy eltunedezik majd visszajon? Erre o: Mindent megbocsajtasz nekem❤️ S egy szív.. :)) mar fogytan van turelmem.. lehet azt teszteli,hogy mennyire vagyok kitarto ?
2019. máj. 9. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat,hetekre,honapokra.. tunt el az utobbi idoben. Es most rendesen beszelgetni fel eve beszeltem vele
2019. máj. 9. 12:11
 2/3 anonim ***** válasza:
ha annyira kellennél neki akk nem tűnne el és igazat mondana ha megkérded h hova ment
2019. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
engedd el szerintem... nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetben "unalomból" jönnek vissza, mert épp erre vágynak. ha nem kellesz neki egy hét 6 napján, akkor nem érdemes vesztegetni rá az időt
2019. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!