Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs aláírásom, mit tegyek?

Nincs aláírásom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni, utolsó félévemben vagyok, ezen kívül lesz még egy szakmai gyakorlatos félévem, a következő. Minden tárgyam meglett elsőre, ösztöndíjas vagyok. Van egy tárgyam ebben a félévben amiből volt 3 beugró, zh, beadandó és prezi, mind meglett elsőre. Összes előadáson ott voltam, gyakorlaton 2-t lehet hiányozni én viszont elnéztem és én hülye egy gyakorlati időpontban mentem kórházi vizsgálatra, így 3 hiányzás miatt nincs aláírásom. Mivel nincs aláírásom ebből a tárgyból, nem tudom felvenni a szakmai gyakorlatot, nem tudom leadni a szakdolgozatomat, nem tudok államvizsgázni, emiatt, fogok csúszni legalább 1 évet..nagyon magam alatt vagyok és úgy érzem hogy öngyilkos leszek, ennyire depressziós még sosem voltam. Nem tudom elhinni hogy ez megtörténik velem. Gondoltam rá hogy bemegyek és megpróbálok beszélni a tanárral, beviszem a kórházi igazolást vagy valami, de nem tudom...szerintetek van erre valami megoldás? Vagy álomvilágban élek és reménykedek hogy még ezt meg lehet oldani?
2019. máj. 14. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy bepánikolsz menj be az egyetemre és beszélj a tanárral.
2019. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy emailt, leírtam ezeket és hogy lehetne-e szó egy személyes konzultációról. Holnap mindenképpen bemegyek.
2019. máj. 14. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be és mond, hogy bepótolod
2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondom volt szó nélkül megbuktatott a tanár vagyis nem volt aláírásom. Ezzel ugye csúsztam.

De nincs vége az életednek ha nem adja meg az aláírást. Hidd el ez nem fog szerepelni a diolomádban.:)

2019. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előző, neked is hiányzás miatt?
2019. máj. 15. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!