Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis kollégiumok milyenek?

Semmelweis kollégiumok milyenek?

Figyelt kérdés

Terveim szerint szeptembertől a SE-ETK-n leszek elsőéves mentőtiszt hallgató és szeretnék koleszban lakni. Mi a véleményetek a Semmelweis Kollégiumairól? (Balassa, Pető, Bókay, Kátai, Korányi, Markusovszky, Selye)


Eddig úgy néz ki, hogy a Kátai-t választanám az alapján, hogy közel van a Kar épületeihez, de még keveset tudok róla a végleges döntéshez. Mik a tapasztalaitok, milyen infókat tudtok?



2019. máj. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Balassa koleszban laktam régen. Tavaly nosztalgiából megszálltam ott egy éjszakára nyáron, mert olyankor turistáknak is ki szokták adni.

Hát...az elmúlt 15 évben nem történt ott semmi fejlődés, az egyszer biztos.

Ősrégi, kifakult bútorok, 4 ágyas szobák, folyosónként egy fürdőszoba, wc-blokk.

Semmi extra. A környék javult egy kicsit, ahol régen qrvák árulták magukat, ott most egy egész színvonalas házsor áll.

2019. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm Kátais. Elmondása alapján nincs nagy baj, bár ő annyira a közös helyiségeket nem használja (tanulószoba, vagy kondi). A kondiról tudom, hogy nem túl jó, viszont 3 perc séta az oxygén! Mindig dögmeleg van. :D Csoportba szoktak panaszkodni, hogy sok a rendetlen ember, aki a közös wc+konyha használatot eléggé meg tudja keseríteni, de szerintem ez minden kollégiumban így van.

Szerintem a Kátai aránylag jó. Markusovszky-ról szép gyűjtemény van, hogy mik mennek ott. :D

2019. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Balassa! Lepukkant, de vannak új szobák már, és készül a többi is. A közös helyiségek közül pár fürdő fel van már újítva... De lényegében nem fontosak ezek a dolgok, mert rá fogsz jönni (amennyiben szereted a jó társaságot), hogy lehet, hogy a legnagyobb putriban laksz, lehet, hogy az utcában hajnali 3-kor is üvölt a kisebbség, hogy dudalnak az ablak alatt, és a Füvészkertben pedig hajnalban ürítik a konténert... De!! A társasági élet, az emberek egyszerűen mindent felulmulnak. Imádom a tömő kolit... <3
2019. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!