Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE pszichológiáról mi a...

ELTE pszichológiáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

(azoknak akik odajárnak/jártak)


Köszi:)



2019. máj. 15. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy vicc :(

Emberségre, segítségre ott ne számíts, csak fejetlenségre és senki nem tud semmit semmiről:(

2019. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előadók között vannak jó tanárok, de a gyakorlatvezetőim majdnem mind borzasztóak voltak.

Tényleg senki nem érti, hogy bizonyos tárgyak neve pontosan mit takar.

Volt olyan tárgyam, amit felvettem, és a tanár nem tartotta meg! (Tehát kredtijeim mentek a kukába)

Nem tudom máshol milyen, de ha újrakezdhetném, biztos nem az ELTÉt választanám.

2019. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is eltés vagyok, ezért érdekelne , hogy másnak is hasonló-e a véleménye, mint nekem, de ezek szerint igen:(
2019. máj. 20. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból van igazság az előző válaszokban, pl szervezettség szempontjából nagyon lenne hova fejlődni. Túl sok hallgatót vesznek fel ahhoz képest, hogy mennyit tudnak kényelmesen oktatni, ez nem egyszer problémát okoz. Viszont nekem például elég jó tapasztalatom van gyakorlatvezetőkkel/oktatókkal kapcsolatban, bár ahhoz is szerencse kell, hogy az ember ennyire jókhoz jusson be, mint én. Ezen felül ez egy kutatóegyetem az elte, és ilyen szempontból tényleg erős, hogy számtalan kutatás van, módszertan gyakorlatokon pedig ha az ember jó oktatókhoz kerül be, akkor tényleg megpróbálják megalapozni a kutatói vonalhoz szükséges skilleket már az alapképzés alatt is. Nincs viszonyítási alapom, hogy más pszichológia szakon milyen lehet tanulni, viszont az én céljaimnak megfelelő oktatást ad az elte. Hozzátenném a mesterképzéstől én még többet várok majd, igazából az nagyobb százalékban határozza meg a jövőmet, mint az alapképzés. Mesterképzések közül például a kognitív vonal az tudomásom szerint nagyon jónak számít itt az eltén.
2019. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!