Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Melyik egyetemen jobb a természettudományos osztatlan tanérképzés és miért?

Választás előtt állok, és kíváncsi lennék a véleményekre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanárképzés, tanár, pedagógus, egyetem, választás, iskola, képzés, oktató, minőség

máj. 15. 17:24  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyíregyházi VPG természettudományos tagozatáról vélemények?
Szerintetek van esélyem bekerülni a Kőbányai Szent László Gimnáziumba a természettudományos szakra a 46. helyről? 32 embert vesznek fel.
Ady Endre vagy Dózsa György gimnázium a jobb?
Mérnökinformatikus alapképzés Pannon Egyetemen vagy Óbudai Egyetem. Melyik nehezebb/jobb egyetem?
Vörösmarty Mihály Gimiben milyen a természettudományos osztályba a szóbeli? Miket kérdezhetnek?
Móricz Zsigmond gimnázium - 6 osztályos természettudományos tagozat - milyen? Mennyire erős? Jók a tanárok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!