Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Hány pontos lett a kémiátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kémia, érettségi, emelt szintű érettségi, emelt kémia

máj. 18. 09:58  Privát üzenet  

A válaszok
60-65 körül saccolom.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 18. 10:07 Privát üzenet
50 körül

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 18. 10:26 Privát üzenet
Kb 50,a számolásokban vesztettem több, mint 30 pontot

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 18. 10:36 Privát üzenet
88-92%

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 18. 11:18 Privát üzenet
81-87% körül

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 18. 11:46 Privát üzenet
Kb 43 pont 😂😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 18. 12:01 Privát üzenet
kb. 90

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 21. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És akkor hol vannak azok, akik pénteken sírtak, hogy milyen rosszul ment? Mert gondolom, nem azok voltak azok, akik 80-90 pontosokat írtak. Vagy ennyire nem tudtátok belőni, hogy hogy sikerült valami?

# 8/10Időpont máj. 21. 21:12 Privát üzenet

Én pénteken sem sírtam, milyen rosszul ment. Nem kell általánosítani. Kicsit nehezebb volt, mint a szokásos, de én élveztem a számolásokat is. Persze azt is meg lehet érteni, aki tényleg nem ilyenre számított, viszont gyakorolta rendesen a tipusfeladatokat.

És ismerek még jopar embert, akik nem gondolták olyan nagyon nehéznek. Igaz, velük együtt versenyeztem... 😂

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 22. 00:41 Privát üzenet
Utolsó válaszolónak üzenem, végre más is élvezte rajtam kívül a számításokat :))) én sose versenyeztem, de imádom a matekot, s a logikát, s ez itt elég jól jött :DD én amúgy 94% ra tippelem az emelt kémiám

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 24. 00:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az 59 pontos felvételi (2019) -ben jónak számít?
Mennyi az esély, hogy felvegyenek a Berzsenyi humán tagozatára? A felvételim 64 pontos lett és 45 pontot viszek. Szóbelizni behívtak
38 pontos központival 4,2-es átlaggal milyen bp-i gimnáziumba lehet bejutni?
Mi történik ha pl a szóbeli érettségin 0 pontot szerzek (vagy jobb esetben egy párat), viszont az írásbelim lesz kb 60 pontos?
79 pontos felvételivel és 43 vitt ponttal mire megyek a Karinthy Frigyes Gimnáziumban? (budapesti) (emelt oraszamu angol tagozat)
Budapesti Karinthy Gimnáziumba 71 pontos írásbeli, és 50 (max. ) hozott pont az előző évek felvételi eredényei alapján elégséges-e a szóbelire történő behíváshoz, és egy...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!