Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan ismételjek államvizsgár...

Hogyan ismételjek államvizsgára? Pénteken van a vizsga,60 tétel, humán szakon.

Figyelt kérdés

Pénteken lesz államvizsgám, humán tárgyakból (irodalom és nyelvészet). 60 tételem van. Mindegyik ki van dolgozva és tanultam is. Holnaptól itthon vagyok péntekig. Hogy ismételjek, hogy frissítsem fel?


Munka mellett, levelezőn tanulok, MA szinten. Holnaptól kaptam szabad napokat a készülésre.


2019. máj. 20. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Na gondolom már midegy, de ilyenkor tanulni már nem lehet. Az utolsó napok max arra jók, hogy átpörgesd, hogy nagyjából miről kell bezsélni az egyes tételeknél, átfusd, hogy ha megkapod a tételcímet, akkor mit dolgozz ki. Érdemi új információt ilyenkor már nem érdemes bevinni, azt a megelőző hónapokban kell.
2022. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!