Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Egyetemi...

Mi a véleményetek az Egyetemi Katolikus Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

#(Tanárok #osztályközösség)
2019. máj. 21. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi érdekelne vele kapcsolatban?
2019. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Régen jártam oda, szerettem.
2019. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Például a tanárok és az osztályközösség
2019. máj. 21. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is jó pár évvel ezelőtt végeztem ott. Én nagyon szerettem odajárni, életre szóló barátaim vannak onnan. Tanárok szempontjából vegyes. Vannak akik emberileg is nagyon kedvelhetők, és jó szakemberek is, vannak akiket inkább hagyjunk. A suli közepesen erősnek mondható, ami alatt azt értem, hogy bárhova felvehetnek majd egyetemre, alapot megad hozzá, viszont ez nem a tanárokon fog múlni, hanem rajtad. Azon, hogy az érdeklődési körödnek megfelelően 100%-ot beleadsz-e abba, amilyen irányba tovább szeretnél menni. Nem olyan, mint mondjuk az elit gimnáziumok, ahol mindenképpen kitapossák belőled, hogy minden érettségidet 90% fölött írd meg, viszont nem is olyan iskola, ahol tanulás nélkül is ötösökkel el lehet lébecolni. Ha nem vagy balszerencsés, és egy jó osztályközösség tud kialakulni, akkor szerintem nem lesz olyan tényező, ami elrontaná az ott töltött idődet. :)
2019. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Barátnőm oda jár, állatorvosira készül. Sokat tanul, de olyat én még nem hallottam, hogy bármelyik tanár akadályozta volna, inkább segítette. Az igaz, hogy van pár idősebb tanerő, talán valóban ideje lenne kreatív pályakezdőket is nagyobb számban felvenni. 'Alibi iskola" értelmezhetetlen elsőre, talán arra lehet gondolni, hogy nem elit, azaz nemcsak a társadalom 3%-a keül be, így lehet alibizni. Viszont ők inkább kreatívak.

Az eljátszott jófejséget nem tapasztaltam, de azt el tudom képzelni, hogy egy nyílt nap és a szürke hétköznapok, nem feltétlenül ugyanolyanok.

2021. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!