Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Mi a véleményetek az Egyetemi Katolikus Gimnáziumról?

Keress kérdéseket hasonló témákban: (Tanárok, osztályközösség)

máj. 21. 15:02  Privát üzenet  

A válaszok
Mi érdekelne vele kapcsolatban?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 20:36 Privát üzenet
Régen jártam oda, szerettem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 21:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Például a tanárok és az osztályközösség

# 3/4Időpont máj. 21. 21:24 Privát üzenet
Én is jó pár évvel ezelőtt végeztem ott. Én nagyon szerettem odajárni, életre szóló barátaim vannak onnan. Tanárok szempontjából vegyes. Vannak akik emberileg is nagyon kedvelhetők, és jó szakemberek is, vannak akiket inkább hagyjunk. A suli közepesen erősnek mondható, ami alatt azt értem, hogy bárhova felvehetnek majd egyetemre, alapot megad hozzá, viszont ez nem a tanárokon fog múlni, hanem rajtad. Azon, hogy az érdeklődési körödnek megfelelően 100%-ot beleadsz-e abba, amilyen irányba tovább szeretnél menni. Nem olyan, mint mondjuk az elit gimnáziumok, ahol mindenképpen kitapossák belőled, hogy minden érettségidet 90% fölött írd meg, viszont nem is olyan iskola, ahol tanulás nélkül is ötösökkel el lehet lébecolni. Ha nem vagy balszerencsés, és egy jó osztályközösség tud kialakulni, akkor szerintem nem lesz olyan tényező, ami elrontaná az ott töltött idődet. :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 24. 21:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumról?
Tudtok véleményt mondani a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumról és Kollégiumról, de főleg a koli részéről?
Mi a véleményetek az Egyetemi Katolikus Gimnáziumról Budapesten?
Mi a véleményetek a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumról?
A debreceni Svetits Katolikus Gimnáziumról vélemény? Jó suli? Milyen rossz élményeid voltak ott? VAgy ha nem jártál oda de hallottál róla akkor mit?
Mit tudtok az Egyetemi Katolikus Gimnáziumról? Ha oda jártok szeretitek, jó iskolának tartjátok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!