Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű történelem...

Emelt szintű történelem érettségi 2019 október?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék emelt szintű érettségit tenni idén, az októberi-novemberi érettségi szezonban?
2019. máj. 22. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóbeliznem is kell?
2019. máj. 22. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kell jelentkezni és természetesen van szóbeli is.
2019. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben jelentkezel. Van szóbeli is. De csak akkor tehetsz ősszel érettségit töriből, ha most nem sikerült/közepezni voltál, vagy ha már nem jársz iskolába. Ha most pl 11es vagy, nem érettségizhetsz ősszel előrehozottan töriből.
2019. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most írtam egy középszintű érettségit történelemből, a javítókulcs alapján szerintem bőven meglesz az 5-ös, a gond az, hogy nem jelentkeztem felsőoktatási intézménybe az idén, jövőre pedig kell az emelt szintű....
2019. máj. 22. 13:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Így gondoltam novemberben teszek egyet emelt szinten.
2019. máj. 22. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Maga az érettségi ugyanúgy zajlik, mint tavasszal. Viszont pénzbe fog kerülni, idén 37 ezer forint az emelt.
2019. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És majd a helyi önkormányzathoz kell leadni a jelentkezést, a jelentkezési lap fent lesz az OH oldalán, és általában szeptember 5. a határidő.
2019. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!