Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Allamvizsga lehetseges ez?

Allamvizsga lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Ha nem jelentkezek allamvizsgara, mert tudatosan oktoberben szeretnek elmenni egyeb okok miatt, ez megoldhato? Ilyet lehet?
2019. máj. 25. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet októberben? Nálunk csak január-június. De ja, simán lehet hogy nem jelentkezel, csak a következő időszakra.
2019. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? szólj a tanszékednek, hogy nem most államvizsgázol. de azt tudd, hogy tb-t kell majd fizetned! mert abszolválva vagy
2019. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Utolso neked pedig kiemeltem!
2019. máj. 25. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit :) de közben rájöttem, hogy ha ebben a félévben kaptál matricát, akkor az október 31ig érvényes, és utána még 45 napig nem kell fizetni tb-t. kicsit megkavart az októberi államvizsga mert nálunk sincs ilyen. de ha van a mostani félévre matricád, akkor nem kell csak majd december 14étől (asszem) tb-t fizetni (kivéve ha addigra szerzel munkahelyet)
2019. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet akkor en tudom rosszul, hetfon beszelek majd a tanszekkel, hogyan mukodik, mert mindenki mast mond es az a biztos ha toluk tudom. Koszonom, hasznos volt szamomra nagyon 😊
2019. máj. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!