Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyetemen van már egy...

Ha az egyetemen van már egy ilyen típusú robot, de én szeretnék egyet magamnak csinálni, lehetséges, hogy államvizsga témám ez legyen?

Figyelt kérdés
Egy delta robotról van szó. Az egyetemen már van egy de nekem tetszenek ezek a típusú robotok. Mechatronikai mérnökin vagyok, ezért a kellő felkészültségem meglenne rá. Nem lekoppintani akarom egy az egyben, hanem egy hasonlót szeretnék csinálni, és mivel nincs még államvizsgatémám gondoltam, hogy ez megfelelő lenne. Én attól tartok, hogy nem fognak túl nagy jegyet adni, mivel az eredeti gondolom többet tudna, mint az enyém. Más téma nem erőst érdekel...főleg amit egyes tanárok kiírtak. A jobbakat már elválasztották a többiek. Na és persze, miért ne csinálhatnám azt ami engem érdekel?

2012. máj. 24. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha találsz hozzá témavezetőt, aki elfogadja, és tudsz valami újat felmutatni,amit még nem csináltak meg, akkor igen.

Az egyetem szemszögéből nézve annyi relevanciája van, hogy mit irkálunk itt a GYIK-on, mint a börtönben, hogy akarsz-e bent lenni. Ez egy alkalmatlan helyen elkövetett érdeklődési kísérlet.

2012. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!