Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az egri Eszterházy...

Szerintetek az egri Eszterházy Károly Főiskola jó főiskola?

Figyelt kérdés
Jó a diplomája? Elfogadják sok helyen? Milyen a suli híre? (földrajz és biológia szak érdekelne leginkább)
2010. júl. 7. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt végeztem földrajz szakon, tavaly ilyenkor. Most külföldön élek...és nem a diplomám szerint keresek munkát. Mikor azonban még otthon kerestem....soha nem volt probléma, hogy Egerben végeztem. Mindenhol elismerték....sőt!!! Én szerettem oda járni...a tanárok (legtöbbje) nagyon jó...rugalmasak...és ha rendesen teszed amit kell, akkor nem lehet gond, hogy elvégzed-e. Én nagyon szerettem....húúú...de hiányzik.

Sok sikert!

2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! Mégjobban fellelkesítettél!:D remélem felvesznek és ott tanulhatok!:)
2010. júl. 7. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Felvettek? Tetszik? Van a C-ben órád? :D :D
2011. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen felvettek csak a tanárok sokat kivételeznek és ez a bosszantó.
2011. jún. 22. 14:20
 5/8 anonim válasza:
miben kivételeznek?:O milyen szakra mentél végül?
2011. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abban hogy vannak a nyalógépek, akik a tanárok csicskáivá válnak, őket persze utálja mindenki vagy legalábbis van róluk vélemény. Nekik vizsgán meg sem kell szólalniuk és megkapják az ötösöket, de valójában semmit nem is tanulnak, így tudni sem tudnak semmit. Lényegtelen, hogy milyen szakon vagyok, mert mindegyik szakon ez van, vagy legalábbis a legtöbben. Meg sokszor a tanárok is szarnak a tanításra és eltelik egy egész előadás azzal hogy mindenről beszélünk, csak a tananyagról nem. Egyébként jó főiskola.
2011. júl. 19. 17:56
 7/8 anonim válasza:
ez érdekes..én biosz szakon vagyok és én nem találkoztam ilyennel...de annak örülök, hogy ezen kívül a suli tetszik:)
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadliba válasza:
Remélem:) Szeptemberben leszek Iévf. TTK:)
2011. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!