Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fair volt a matektanárom?

Fair volt a matektanárom?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy felelhetek az év végi ötösért. Már korábban voltak, akik szintén a jobb jegyért feleltek és őket az aktuális anyagból kérdezte, így ebből arra következtettem, hogy nekem is ez lesz, erre valami olyat kérdezett, amit még előző félévben vettünk. Mivel azt nem ismételtem át, nem is emlékeztem rá és nem tudtam jól megcsinálni.

Nem is az a bajom, hogy nem az aktuális anyagból feleltetett, hanem, hogy mindenki mást igen és, hogy nem szólt, hogy "nézd át az előző féléves anyagot is" vagy valami ilyesmi. De mivel elfogult vagyok, lehet, hogy rosszul látom a helyzetet és én voltam hanyag?



2019. máj. 27. 16:48
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Felületesen tanulsz, csak az adott pillanatnak (dolgozatig, feleletig). Megértem, hogy nem esett jól, de az ötösért illik tudni a 3 hónappal korábbi anyagot is.
2019. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
A matek kumulatív tárgy, mindig tudni kell minden addigit. Ha meg jelesért felelsz, akkor az egész évet. Ertelemszerűen.
2019. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerint fair volt a tanárod.

Aki a négyesért vagy az ötösért felel annak tudnia kell az egész éves anyagot is. Aki a kettesért hajt nem feltétlenül kell mindent tudni.

2019. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most már midegy. Viszont azt megtanultad, hogy mindíg mindent le kell beszélni normálisan és akkor nem érnek ilyen balesetek.

Ha a tanár szempontját nézed akkor tök jogos, hogy nem adott neked az egész évre ötöst mert nem tudtad a korábbi anyagot. Viszont te nem erre számítottál de sajnos nem beszéltétek le fixen a beszámoló anyagát. Megpróbalhatod megkérni a tanárt, hogy hagy javíts és akkor átnézed az egész éves anyagot. De simán lehet, hogy nemet mond, hiszen akkor mindenkinek kéne mégegy lehetőséget adnia. Viszont ne verd ki a hisztit mert, fogadd el amit mond. Változtatbi nem tudsz rajta, ellenben rengeteget számít a szimpátia.

2019. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tobbieknek az aktualis anyag nem ment korabban (azert alltak rosszul), neked meg az elozo feleves? Mert akkor teljesen ertheto, ha arra kivancsi elsajatitottad-e azota azt az anyagot, ami miatt 4 es 5 kozott allsz.
2019. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!