Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha korabban egy egyalkalmas...

Ha korabban egy egyalkalmas (szv) kurzus vizsgajan kisegitettem egy csoporttarsam hogy ne bukjon meg jogosan varom el hogy egy masik vizsgara a nekem hianyzo 4-5 tetelt odaadja es ne koptasson le hogy azt o szerezte es nem adja oda?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen jogos, hogy segítséget vársz, de nem követelőzhetsz. Ha akar segít ha nem akar nem segít. Legfeljebb tanulsz a hibádból, és rájössz, hogy annak az embernek egy tűt sem szabad keresztbe tenned, nem érdemli meg.
2019. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem igy esek neki csak utolag ismerve milyen mar banom hogy segitettem neki.

Viszont ha nem ad legalabb hozzavaghatom hogy mennyire banom mar hogy segitettem akkor...:)

2019. jún. 1. 14:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tele vannak az egyetemek ilyen kocsogokkel.
2019. jún. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!