Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Révai, matek-fizika szak?...

Révai, matek-fizika szak? (leírásban bővebben)

Figyelt kérdés
Jövőre fogok felvételizni és leginkább a Révai matek-fizika tagozata érdekel. Ahogy utánanéztem a Révai weboldalán láttam, hogy a matekon és a fizikán kívül az informatikát is emelt szinten tanítják. Arra lennék kíváncsi, hogy mit is jelent az, hogy emelten tanítják az informatikát, vagy hogy is van ez az egész. Illetve szívesen fogadok véleményeket is magáról az iskoláról/tagozatról/tanárokról.

2019. jún. 1. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

én ott végeztem, szerintem jó suli és jo szak nagyon :))

csak ajánlani tudom


az emelt infó egy kamu, mármint programozni csak szakkörön fogsz tanulni, infó órákon ECDL vizsga a cél, ami ugye egy nagy átverés.


szóval az infó baromi unalmas, ne amiatt menj


ha a matek v fizika érdekel akk vizont király :)

2019. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tanárok: a fizika tanár nagyon király! ha imádod a fizikát akk őt is szeretni fogod.


a matek tanár kicsit fura, de megszokható és leadja az anyagpt korrekten. mmint érettségire kiválo.


infó tanár nekem nem volt szimpi, de hát van ez így. van akinek szimpi volt.

többi tanárt meg váltogatják mmint évente változik a töri föci stb tanár

2019. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 70% hogy megint oda mennék, 30% h a fazekasba.

ha győr akkor tuti h révai

2019. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!