Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia szak: ELTE vagy...

Pszichológia szak: ELTE vagy Károli, melyikre jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Pontosabban jelentkeztem már, de nem tudom melyiket tegyem elsőnek. Most az ELTE van elől, eddig úgy voltam vele, hogy annyi pont úgyse lesz, de van esélyem rá.

Szempont lenne az oktatás (egyértelműen), közösség, elhelyezkedés, nemzetközi kapcsolatok, kollégiumok.


2019. jún. 3. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ELTEs vagyok, csak ajánlani tudom. Bár itt is vannak negatív dolgok, de többségében azért pozitív a legtöbb hallgató kialalult véleménye. Az oktatás többnyire színvonalas, a hazai pszichológia "krémje" nálunk oktat. A közösség nekem annyiból nem jó annyira, hogy nagyon sokan vagyunk. Lehetetlen mindenkit ismerni és így nem igazán családias a hangulat. Koli szempontból az ELTE a legjobb, mert rengeteg koli van. Bár elsőévesként nem a legkönnyebb bekerülni. Ha bármire kíváncsi vagy még, írj nyugodtan! :)
2019. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Toronymagasan az ELTE, nevesebb az egyetem, többet ér a diploma, nevesebb tanárok vannak (Mérő László stb.), jobbak és többet tudnak a hallgatók stb.
2019. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ELTE!! Én is ide járok, és nem bántam meg!
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!