Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20+ Titeket behordanak suliba,...

20+ Titeket behordanak suliba, vagy az nagyon gáz, hogy ő akar nekem gyakorlati helyet keresni?

Figyelt kérdés

Máshova akarok menni, nem mehetek, de az fontos l, hogy kirakjon a suli ajtóban. Mondtam, hogy busszal megyek, akkor "úgysem megy be iskolába, valahova megy, majd követem". Ezt a saját fülemmel hallottam.


M9st meg mondtam neki, hogy nem kell, erre összevissza telefonál gyakorlati helyek miatt. Mondtam, hogy megoldom...


Egyszer már rácsesztem ezzel, mikor beszervezett ide a faluba 2 éve gyakorlatra. A lehető legrosszabb volt, nem is adtak pénzt, de már nem nertem lemondani. Egy rémálom volt.


Korlátozó hülyék és azt hiszik, hogy általános iskolás vagyok. Tényleg úgy is viselkednek.


Csak szabadultam voltam ki ebből istenem 18 évesen. Ezt a poklot kihagyhattam volna.


Teljesen elhiszik, hogy 12 vagyok.

Annongimiben is ilyenekkel hívogatták a tanárokat, hogy "megbolondultam, ezért nem tudott tanulni". Meg bejárkált folyton kérdezősködni, mikor a 800 emberből egynek sem.


Teljesen úgy is kezelenek, de teljesen azt gondolják, hogy egy pisis általános iskolás vagyok, aki azt csinálja, amit anyuci meg apuci mond, vagy enyje-benye.


Másnak ennyi idősen férje, meg gyereke van, nem azon izél, hogy apuci elengedi-e moziba, mert "tanulni kellene".


Úgy sejtettem, hogy ez lesz, én ezt már általánosban tudtam az akkor viselkedésük alapján.


De most nagyon eldurvult, főleg, hogy apám nyugdíjas lett, "mennyi idót tudok családi ügyekre fordítani", meg durván alkoholista.


2019. jún. 4. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta egyedül járok suliba. A gyakorlati helyeket mindig én intéztem (bár csak egyetemen volt).

Szerintem próbálj meg függetlenedni, nem egészséges.

2019. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Már 14 évesen egyedül közlekedtem mindenhova.
2019. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz el és állj ki magadért. A gyakorlati helyen is meg lesz rólad a véleményük, hogy anyuci tartja velük a kapcsolatot.
2019. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ötödikes koromtól kezdve. Néha ha pont arra ment valamelyik családtagom akkor örömmel vettem, hogy nem kell buszoznom.
2019. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20+-osan miért kell otthon laknod? Miféle suli ez? Mi akadályoz az önállóvá válásban?
2019. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!