Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikos vagyok és gimibe...

Nyolcadikos vagyok és gimibe készülök. Hogyan bírjam ki azt, hogy 2 általam nagyon nem kedvelt embert felvettek fellebbezéssel? Mit csináljak? Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 08:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam. Engem is felvettek és egy osztályban leszünk
2019. jún. 5. 08:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

Annyi új embert fogsz megismerni a gimiben/gimi által, hogy lehet el is felejted őket :D

2019. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nehéz letojni, mert most általánosban az egyikük is folyamatosan szekált, mostanában állt le
2019. jún. 5. 09:16
 4/6 anonim válasza:
Legyél nagyon határozott és rázd le! Ha nem fog békén hagyni, akkor indíthat az új iskolájában úgy már az első napon, hogy bemész a szüleiddel az igazgatóiba és elmeséled, hogy milyen alakot vettek fel kényszerből, hátha kap kezdésnek egy jó kis igazgatóit! Minden egyes zaklatását azonnal jelezd az új osztályfőnöknek is és az igazgatóiban is, le fog állni! Azért szemétkedik, mert megteheti, nincs következménye. Nekem 3 gyerekem van. Ha valamelyiket zaklatná egy nyikhaj, azt is megbánná, hogy megszületett, de biztos, hogy addig mennék, amíg ki nem rúgják!
2019. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gimi már más világ és lesz 30 másik osztalytarsad rajtuk kívül. Nem fognak szekalni már szerintem.

Ne aggódj

2019. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg mit tehetnék ilyenkor, ha mégis szekálnak?
2019. jún. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!