Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hány százalék lett a...

Kinek hány százalék lett a szóbelije érettségin? Mennyit készültetek rá?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgyra illetve milyen szintre (közép/emelt) gondolsz?
2019. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Főleg az emelt érettségik érdekelnek, de a közepet is leírhatjátok

Idén érettségizek és érdekel

2019. jún. 6. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem tavalyi eredményein vannak, az emelt bioszom 92 (szóbeli 47 pont) lett, az emelt kémiám meg 84 (szóbeli 50 pont).

Bioszból kb ennyit is vártam, 10. óta versenyeztem belőle, így értelemszerűen erre rengeteget készültem.

Kémiának pedig érettségi előtt 3 hónappal álltam neki keményebben, miután kicsit bepánikoltam, hogy jajj, mindjárt érettségi. Minden nap hangosan mondtam fel a témakörök ez, rengeteget tanultam rá akkor, de nagyon nem voltam 100% mikor elmentem vizsgázni, így meglepett az eredmény, de szerintem tavaly relatíve könnyűnek volt mondható a kémia írásbeli része.

Közepek szintén 50 pontosak lettek, készültem rájuk rendesen, na de nálunk elég vicc volt, mert nyelvtanból semmi értékelhetők nem mondtam szerintem, csak szeretett a tanárnéni.

2019. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!